Fiyat belirle Şimdi!
5 out of 5 based on 1 user ratings

Kontrol Edelim İndirim Kuponu & Kodu - Nisan 2024

Teknolojinin her gün biraz daha gelişmesiyle birlikte birçoğumuzun ikinci el araç satın alma dahil her türlü alışverişini internet üzerinden yapmasının, beraberinde zaman ve para kaybı gibi bazı riskler de getirebildiğinin farkında olan Kontrol Edelim, siz böyle kayıplar yaşamayın diye oluşturulmuş ve alanında öncü bir sitedir. Evinizden çıkmadan, rahatınızı bozmadan, ya da istediğiniz herhangi bir yerden kendi mail adresiniz, Kontrol Edelim web sitesi ya da mobil uygulaması aracılığıyla satın almak istediğiniz aracın ilanını gönderip, araç hakkındaki 20 sayfalık kaza ekspertiz raporuna Türkiye’nin en büyük ekspertiz firması olan Otorapor güvencesiyle çok uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. O halde siz de Kontrol Edelim Kupon Kodu’nu kullanın ve mağduriyet riskinden kurtulun.
Kontrol Edelim, siz değerli müşterilere sunduğu detaylı kaza ekspertiz rapor hizmetinin yanında, dilerseniz sizin adınıza ikinci el aracınızı güvenli bir şekilde satın alıp sigortasıyla birlikte bütçe dostu fiyatlarla adresinize teslim etme hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca bu eşsiz hizmeti sunarken aracınıza ekstra hiçbir kilometre de yaptırmamaktadır. Aracınızın güvenli bir şekilde sigortasıyla beraber çok uygun fiyata adresinize gelmesini istiyorsanız, Kontrol Edelim İndirim Kodu’ndan yararlanın.
Bugün Türkiye’nin 50’yi aşkın ilinde ve 170’in üzerindeki noktasında hizmetlerine devam eden Kontrol Edelim, güvenli araç alışveriş hizmetlerini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Satın alacağınızın ikinci el araç hakkındaki bilgileri, genelde talep ettiğiniz gün ya da en geç 1 gün içinde, sizi fazla bekletmeden hem de çok ucuz fiyata ayağınıza getirmektedir. Siz de aracınız hakkındaki kapsamlı rapora çok ucuz fiyata ve en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız, Kontrol Edelim Kampanya Kodu ayrıcalığından faydalanın.

×

Girişe geri dön

Girişe geri dön

Girişe geri dön

×
En son kuponları ve fırsatlarıyla ilgili e-posta güncellemelerine abone olmak istediğinizden emin misiniz?


En son kuponları ve fırsatları hakkında e-posta güncellemelerine abone olmak için lütfen e-posta adresinizi girin!

×
Kupon / Anlaşma güncellemelerimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz mağaza(lar) için yeni bir fırsat veya kupon bulduğumuzda size bir e-posta göndereceğiz.
×