Fiyat belirle Şimdi!
5 out of 5 based on 1 user ratings

Allianz Kasko İndirim Kuponu & Kodu - Nisan 2024

Şüphesiz ki Allianz; 100’ yakın ülkede 200 bine yakın çalışanıyla, sayıları 100 milyonu aşan müşterisine hizmet veren, dünya’nın en büyük ve en güvenilir sigorta ve yatırım şirketlerinden biridir. Araç Sigortaları, Özel Sağlık Sigortaları, Ev ve İşyeri Sigortaları, Bireysel Emeklilik Planları, Bireysel Hayat Sigortaları, Seyahat Sağlık Sigortası gibi ihtiyacınız olan her sigorta kategorisinde Allianz başvurmanız gereken en önemli adreslerden biridir. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz Allianz sigorta hizmetleri sayesinde sigortanızı avantajlı indirimlerle Allianz Kasko İndirim Kodu’nu kullanarak yaptırabilirsiniz.
Müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutan Allianz; Araç Sigortaları kategorisi kapsamında, aracınızın herhangi bir zararla karşılaşması halinde güvence altına alınıp zararın giderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu kategori; Tüm Oto Genişletilmiş Kasko, Akıllı Kasko, Tamamlayıcı Kasko, Zorunlu Trafik Sigortası, Markalı Kaskolar, Garanti Sigortaları hizmetlerini de içermektedir. Allianz Kasko Kupon Kodu sayesinde bu ayrıcalıklı hizmetlerden çok daha uygun fiyatlara yararlanma fırsatını kaçırmayın.
Allianz’ın Araç Sigortaları içerisindeki Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Hizmeti, bütüncül hizmet anlayışıyla birçok avantaj sunmaktadır. Bu kasko hizmeti siz değerli müşterilerin kıymetli araçları için; Yaygın Servis Ağı, Çekici ve Yedek Araç Hizmeti, Orijinal Cam Değişimi ve Mini Onarım Hizmeti vermektedir. Allianz Kasko Kampanya Kodu’ndan yararlanarak bu hizmetlere normalden çok daha uygun fiyatlarla erişim sağlama ayrıcalığından yararlanın.

×

Girişe geri dön

Girişe geri dön

Girişe geri dön

×
En son kuponları ve fırsatlarıyla ilgili e-posta güncellemelerine abone olmak istediğinizden emin misiniz?


En son kuponları ve fırsatları hakkında e-posta güncellemelerine abone olmak için lütfen e-posta adresinizi girin!

×
Kupon / Anlaşma güncellemelerimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz mağaza(lar) için yeni bir fırsat veya kupon bulduğumuzda size bir e-posta göndereceğiz.
×