Fiyat belirle Novakid Şimdi!
5 out of 5 based on 1 user ratings

Novakid Kuponlar ve Fırsatlar

Novakid, 2023 yılı itibariyle 6 yıllık geçmişi olan ve başarıyla hizmet veren bir çevrimiçi İngilizce eğitim platformudur. 4-12 yaş arası çocukların İngilizce eğitimini programında bulunduran Novakid; Sıfırdan, Okul Çocukları, Yeni Başlayanlar, Okul Öncesi gruplarına özel, seviyeye göre ve yaşa programlara ve metodolojilere göre en özel, en ayrıcalıklı eğitimi çocuklarınıza vermektedir. Novakid İndirim Kodu’nu kullanarak çocuğunuzun İngilizce öğrenimine anadili İngilizce olan, uluslararası eğitmenlik sertifikalarına sahip ve sürekli eğitimine devam eden eğitmenler ile en alçak fiyattan en yüksek katkıyı sunabilirsiniz.
Çocuğunuzun İngilizce seviyesine göre özel olarak hazırlanmış; Okul Öncesi Online İngilizce Eğitimi, Küçük Çocuklar İçin Online İngilizce Eğitimi, Starters, Movers, Flyers seviyeleri ile İngilizce öğrenimi Novakid’den önce hiç bu kadar etkili olmamıştı! Ayrıca özenle hazırlanan Yoğunlaştırılmış Konuşma Kursu Programlarıyla da haftada 2 ya da 3 kez, 5-8 ay aralığında çocuğunuz, özenli ve etkili bir İngilizce eğitiminden güvenle yararlanabilecektir. Novakid Kampanya Kodu yardımıyla, çocuğunuzun seviyesine en uygun, en özenli ve en etkili İngilizce eğitimini en hesaplı fiyattan aldırabileceksiniz.
Sevgili çocukların yaşları ve psikolojik özellikleriyle örtüşecek düzeydeki İngilizce eğitimleri Novakid farkıyla şimdi daha farklı, daha ayrıcalıklı! 4-5, 6-7, 8-9, 10-11, 11-12 yaş grupları için ayrı ayrı hazırlanan, kapsamlı ünite ve ders seçeneklerini içeren İngilizce eğitimleriyle Novakid garantisi üzerinden tanışacaksınız. Vakit kaybetmeden Novakid Promosyon Kodu’nu kapın ve çocuğunuzun yaşına göre en iyi eğitime bütçenizi sarsmadan ulaşın.

Novakid Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey:

Novakid, 2017 yılında Max Azarov ve Dmitry Malin tarafından Silikon Vadisi, ABD’de kurulmuş; 4-12 arası çocuklar için Avrupa Standartları CEFR’ye denk gelen, özel olarak yapılandırılmış online bir İngilizce dil okuludur. Ana dili İngilizce olan, deneyimli, uluslararası eğitim sertifikalı ve kendisini sürekli geliştiren öğretmenleri; basitten zora giden, kontrollü eğitim anlayışı; rahat ev ortamında 25 dakika süreli dersleri; yaşa ve psikolojik özelliklere uygun hazırlanan programlarıyla Novakid, en çok tercih edilen çevrimiçi İngilizce dil okullarından biridir. Genel merkezi San Francisco, ABD’de bulunan Novakid, kendisini sürekli geliştirip yenilemeye devam etmektedir. Programlar ve Metodoloji, Eğitim kategorileriyle Novakid, çocuğunuz için en kaliteli İngilizce eğitimini en uygun fiyattan garantilemektedir. Novakid Kampanya Kodu sayesinde çocuğunuz, en kaliteli ve en etkili İngilizce eğitimini en uygun fiyattan alacak.

Novakid Tasarruf Püf Noktaları:

Novakid’den alacağınız bütün İngilizce eğitimlerinizde çok eğitim satın alıp az harcayabilirsiniz. Novakid ile çok eğitim satın alıp az harcamak için:

 • Novakid mobil uygulamasını cep telefonunuzdan indirin ve Novakid İndirim Kodu’nu edinin.
 • Novakid online mağazasını sıkça ziyaret edin ve daha çok hediye çekine erişin.
 • Abonelik seçeneklerini inceleyin ve en yeni fırsatlardan faydalanın.

Neden Herkes Novakid Kuponu ile Alışveriş Yapmayı Seviyor?

 • Profesyonel Novakid müşteri hizmetleri ekibi, ihtiyacınız olduğu her an yardımınıza hazırdır.
 • Değişim ve istekleriniz anında karşılanır.
 • Sonsuz Novakid fırsatları sizin olur.
 • Her eğitiminiz size daha çok ödeme seçeneği olarak geri döner.
 • Fırsatlartla dolu Novakid kuponları sayesinde alacağınız her İngilizce eğitiminden ek birikim elde edersiniz.

Novakid için Sıkça Sorulan Sorular

Novakid hakkındaki sıkça sorulan sorulara ve yanıtlarına göz atıp her İngilizce eğitiminizden ek birikim elde edebilirsiniz. Her seferinde size daha fazla keyif verecek bir eğitim deneyimi elde etmek için Novakid hakkındaki sıkça sorulan soruları ve yanıtlarını inceleyin:

Novakid’in Şu Anda Çalışan Kuponu Var mı?

Novakid online mağazası üzerinden yapacağınız alışverişlerde, dilediğiniz her an fırsat dolu kuponlardan yararlanabilirsiniz. Alacağınız her eğitimden ek birikim elde etmek için Novakid Kupon Kodu fırsatlarını takipte kalın.

Novakid ile Nasıl İletişime Geçilir?

Novakid’in işinde uzman müşteri desteği ekibi, istediğiniz her an yardımınıza hazırdır. Novakid İndirim Kodu sayesinde, Novakid online sitesi üzerinden değişim, iade, iptal ya da öğrenmek istediğiniz her konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Novakid online sitesi üzerindeki +905411059278 telefon numarasından 09:00 – 20:30 saatleri arasında yazılı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Novakid ile Sosyal Medyada Nasıl Bağlanılır?

Novakid’in sunduğu sonsuz fırsatları elde etmek, Novakid sosyal medya hesaplarını takip ederek çok kolay. Aşağıdaki Novakid sosyal medya hesaplarını takip edin ve sonsuz Novakid fırsatlarını elde edin:

Facebook: https://www.facebook.com/novakidturkey/
Instagram: https://www.instagram.com/novakidturkiye/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/novakid/
Youtube: https://www.youtube.com/c/NovakidKids

3 Basit Adımda Novakid Kupon Kodu Nasıl Alınır?

En son Novakid Kupon Kodu‘nu rahatça almak için:

 1. Coupon.com.tr‘nin arama çubuğundan Novakid Mağazasını aratın.

  Arama Novakid

 2. Fırsatlardan birini seçip “KUPONU GÖSTER” seçeneğine tıklatın.
 3. En yeni Novakid Kupon Kodu’nu kopyalayın ve ilgili sayfaya ulaşın.

6 Basit Adımda Novakid Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Hazır Novakid Kodu’nuzla birlikte aşağıdaki adımları izleyerek Novakid Kupon Kodu’nu rahatça kullanabilirsiniz:

 1. Seçili eğitimlerinizi sepetinize ekleyin.

  Resmi internet sitesi

 2. Ödeme Yap’a tıklayın ve promosyon kodu seçeneğindeki Novakid Promosyon Kodu‘nu seçin.
 3. Novakid İndirim Fırsatları’na tıklayıp indirimli fiyata erişin.
 4. Adres, iletişim bilgileri ve gerekli diğer tüm bilgileri girin.
 5. Alışverişinizi hazır ödeme seçeneklerinden yararlanarak tamamlayın.
 6. Novakid Kupon Kodu yardımıyla, en son kullandığınız indirimin keyfine varın.

Alışverişiniz için Özel Novakid Kategorilerini Keşfedin

Novakid bünyesinde yer alan sonsuz eğitim seçeneğine Novakid İndirim Kodları yardımıyla online mağaza üzerinden erişerek sonsuz tasarruf sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki Novakid kategorilerine göz atın ve her eğitiminizden sonsuz tasarruf sağlayın:

Programlar ve Metodoloji – Novakid’in 0-4 arası seviyeye göre Cambridge English YLE Starters, Movers ve Flyers testlerinin karşılığına denk gelen Avrupa CEFR standardının A1 ve A2 seviyelerine göre yapılandırılmış eğitim programı ve 4-5 yaş ile başlayıp 11-12 yaşa kadar devam eden onlarca ünite ve ders içerikli eğitim programı ile çocuğunuzun İngilizceyi etkili bir şekilde öğreneceğinden emin olabilirsiniz. Üstelik Time2Talk ve Virtual Explorer gibi yoğunlaştırılmış konuşma kurslarıyla da haftada 2 kere konuşma pratiğini de bütçenizi sarsmadan geliştirebilirsiniz. Haydi o zaman hemen Novakid İndirim Kuponu’nu elde edin ki çocuğunuzun İngilizce becerilerini en etkili eğitim programları ve metodolojilerle bütçenizi sarsmadan geliştirebilin.

Eğitim – İngilizce eğitiminin marka adreslerinden olan Novakid; Sıfırdan, Okul Çocukları, Yeni Başlayanlar, Okul Öncesi eğitim seçenekleriyle size uçsuz bucaksız bir İngilizce dünyasının kapılarını aralıyor. Çocuğunuzun canını sıkacak egzersizlerin, dil bilgisi karmaşıklıklarının, not kaygılarının olmadığı 25’er dakikalık yüz yüze eğitim fırsatlarıyla çocuğunuz İngilizceyi, tamamı interaktif sunuma dayalı karşılıklı ve canlı iletişim üzerinden en iyi biçimde en hesaplı fiyattan öğrenecek. Novakid İndirim Kodu’ndan yararlanarak çocuğunuza karşılıklı ve canlı iletişim yoluyla en iyi İngilizce eğitimini en hesaplı fiyattan aldırmanız mümkün.

Novakid Eğitim

Novakid İndirim Kodu’nda Bizi Diğerlerinden Ayıran Ne?

Coupon Turkey sayesinde, Novakid ve diğer tüm markaların sınırsız fırsatlarından en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Coupon Turkey sizleri, size özel fırsatlarla en uygun fiyatlardan buluşturup online alışverişiniz sırasında sağlayacağınız tasarrufu en yüksek seviyeye çıkaracak Novakid Hediye Çekleri’yle tanıştırmaktadır. Aşağıdaki Coupon Turkey fırsatlarını inceleyerek en keyifli alışveriş tecrübesini kazanabileceksiniz.

Güvenilir Kuponlar

Online mağaza üzerinden yapacağınız her alışverişinizde sınırsız birikim sağlamanız, Coupon Turkey sayesinde çok kolaydır. Coupon Turkey sayesinde elde edeceğiniz Novakid Kupon Kodu, size her daim ek birikim elde ettirmektedir. Ayrıca online indirim kuponlarından acele etmeden yararlanmak isterseniz de Coupon Turkey bunun için en doğru adrestir. Alışverişlerini online mağaza üzerinden yapan müşterilerin alışveriş tecrübelerini artırarak %100 çalışan ve doğrulanan kodları bünyesinde barındıran tek adres Coupon Turkey’dir.

İndirim Almanın En Kolay Yolu

Coupon Turkey yardımıyla, sınırsız indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Belirli ürünlerde %90 birikim elde edebilir, sınırsız Novakid fırsatlarını elde edebilir ve dilediğiniz ürün kategorisinin dilediğiniz indirimini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çok Sayıda Mağaza Seçkisi

Sadece Novakid kodlarına değil, Türkiye’nin en çok sayıda ziyaretçi çeken bütün online alışveriş mağazalarının kodlarına da Coupon Turkey sayesinde erişebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla tasarruf sağlamak istiyorsanız, web sitemiz üzerinden favori markanızı aratın. i.e. Allianz

Her Kategoride Daha Fazla Tasarruf Edin

En beğenilen markaların en avantajlı indirimleri hakkında öğrenmek istediğiniz her sorunun yanıtını Coupon Turkey vermektedir. Novakid İndirim Kodu, diğer tüm markaların tüm kategorilerine ait indirim kodları ve daha çok kuponla daha çok tasarruf sağlamak hakkında öğrenmek istediğiniz her sorunun yanıtını Coupon Turkey yardımıyla alabilirsiniz. i.e. İnternet & Ağ Servisleri

Kesintisiz Sosyalleşme

Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olabilmek bizim için çok önemli. Dolaysıyla Türkiye’nin en çok sayıda kullanıcısı olan bütün sosyal medya hesaplarından dilediğiniz her an bize ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı takip edip en son Novakid kodları ve fırsatları hakkında öğrenmek istediğiniz her ne varsa hemen öğrenebilirsiniz.

Her Gün Daha Fazla Tasarruf Etmek İçin Bizi Takip Edin:

Coupon Turkey Facebook
Coupon Turkey Instagram

×

Girişe geri dön

Girişe geri dön

Girişe geri dön

×
En son kuponları ve fırsatlarıyla ilgili e-posta güncellemelerine abone olmak istediğinizden emin misiniz?


En son kuponları ve fırsatları hakkında e-posta güncellemelerine abone olmak için lütfen e-posta adresinizi girin!

×
Kupon / Anlaşma güncellemelerimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz mağaza(lar) için yeni bir fırsat veya kupon bulduğumuzda size bir e-posta göndereceğiz.
×